Moterų individualių kovų finalinis susitikimas tarp Jukikos Takami (7 numeris juostos srityje) ir Sašie Sodžimos (5) abi kovotojos iš Tekančio Saulės šalies. Alinanti praktika, išlaikymas, nuovargis, laiko juostos pasikeitimas, kovos jaudulys aplinkybių pirmasis laiptelis kuris įveikiamas kovotojui prieš tampant čempionu. Šių metų moterų individualių kovų susitikimo nugalėtoja japonė Jukiko Takami.
7 atsakymai į “Pasaulio kendo čempionatas #2”
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.
Islaikyti moteru judesiai, idomu paziureti ar jos gyvenime tokios pat.
Negaliu kalbeti visu moteru vardu. Bet isakysiu moters, kuri bando praktikuoti kendo nuomone. Moterys, kurios praktikoja kendo gali ateiti del ivairiu priezasciu:
1.vienos nori tiesiog sportuoti ( numesti ansvori, islaikyti grakscia figura)
2. kitos nori kaip lygios su lygiais kautis su vyrais ( kas realiame gyvenime kartais sunkiai pavyksta) ir irodyti, kad jos lygiavertes vyrams.
3 trecios turi laiminga ir sotu gyvenima ir joms reikia issukiu, adrenalino.
4 ketvirtos, pavargusios nuo gyvenimo, tiesiog nori atsipalaiduoti.
5 penktoms reikia ismokti susikoncentruoti ir sia pusiasvyra tiek kendo, tiek gyvenime islaikyti.
6. dar kitoms- tai galimybe susipazinti su drasiais vyrais ( panasu, kad drasiu vyru ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje mazeja- nes tokius nuogastavimus issako drauges gyvencios uzsienyje:))
7 o kai kurioms kendo gali buti maskavimas savo silpnumo arba kazkokiu kompleksu . ..
Beje si salyga galioja ir vyrams
Taigi: tai kas matoma- ne visada gali buti tai kas tikra.
dar noriu pridurti prie savo komentaro: nepaminejau pacio svarbiausio.
Daliai moteru, praktikuojanciu kendo- tai gyvenimo budas. Ju grazius atsiliepimus galite perskaityti sio tinklapio skyriuje : kendokos.
turiu pripazinti, Inesa, kad kiekviename is Jusu isvardintu punktu galima rasti tai, kas veda i kendo. Kiekviename is ju yra tiesos. Sunku kalbeti apie kendo praktikuojancias moteris Lietuvoje, nes ju tikrai nedaug. Visada prisimenu sensejaus kazkada pasakytus zodzius: kendo skirtas silpniems zmonems. Tada man buvo sokas, maniau, kaip tai, neali buti, as ne tokia :). Bet jei tikrai kritiskai pazvelgi i save, tai tokia, aisku kad tokia… Jau kitas zinsnis tai sau pripazinti ir pasirinkti kelia, kuriuo eidamas bandai keistis, stipreti (kalbu ne apie fizine jega, beja ji eina kartu). „Keliu daugybe, tavo visi…“. Kazkam tai kendo kelias ir viskas kas pasitaiko jame…
asmeniškai iki šiol nesuprantu moterų ar merginų, kodėl jos pasirenka Kendo. Ypač lietuvių.
Iš principo, Inesos išvardyti punktai, didžiaja dalimi gali tikti ir vyrams. Tik pridėčiau tokį kiek mistinį bet tikriausiai realų punktą, kaip senovę menančią informaciją užkoduotą genuose, kuri prabunda kai ateina tam laikas.
Vyrai visais laikais buvo kariais (na bent jau tie, kurie TAI pasirinkdavo savuoju amatu); moterys-.. buvo laikas, kai ir jos niekuo nenusileisdavo kovos menuose vyrams. Gal kai pirmą kartą paimi kardą į savo rankas, kažkas prabunda tavo pasąmonėje.
Na, tai tik mano prielaidos, tik tais jos ir ne daugiau.
zinai, Arnai, su tuo moteru supratimu aplamai sudetingas dalykas, o ka jau kalbeti apie kendo pasirinkima :). Bent jau man tai nebuvo samoningai, apgalvotai pasirinktas, ilgai ieskotas kelias. Greiciau atsitiktinumas, pojutis, kad tame randu kazka tinkamo sau. Kiti dalykai ateina veliau. Kartais galvoju, kad kendo pasirenka moterys, kurioms truksta pusiausvyros tarp vyriskos ir moteriskos energiju, tarp ing ir jang. Kendo-vyriska energija. Bet koks skirtumas del kokiu priezasciu pasirenkamas tas ar kitas kelias, svarbu kur jis nuves ir ka suprasi juo keliaudamas.
Sutinku su Raimonda, kad pasirenka Kendo moterys, kurioms truksta pusiasvyros tarp vyriskos ir moteriskos energijos arba teisingiau jos nori ja atgauti ir islaikyti. Juk
si pusiausvyra- harmoningos asmenybes bruozas.
Kas atsitinka, kai sutrinka pusiasvyra. Kai padideja labai daug moteriskos energijos: moteris gali tapti glezna, pazeidziama ( infantiliskas- vaiko tipas) arba kitas krastutinumas jos “ subobeja“. Vyrai paprastai i jas kreipiasi ne zmona ar vardu , o kreipiasi „mamyte“ Siaubas 🙂
Kitas krastutinumas, kai moteryje per daug vyriskos energijos. Tokiu vyrai ir visuomene prisibijo. Irgi nekas, tiesa, Arnai:)
Taigi as pasisakau uz Kendo, kuris padeda islaikyti moterims ar merginoms pusiausvyra tarp ing ir jang.