Trys valandos vieną dieną per mėnesį. Juokingai nedauk, palyginus su laiko apimtimi kurią žmogus skiria pasigėrėjimui savimi ar savęs menkinimui. Trys valandos skirtos platinti idėją be išankstinės nuomonės apie jos propaguotojus. Trys valandos kurių pagrindas auginti Kendo potencialą savyje ir neleisti sau trukdyti augti kitiems. Berods nieko naujo neišrasta ar sugalvota, imta ir padaryta – antroji Kendo kovų diena. Pirmojoje bendroje praktikoje dalyvavo klubai/mokyklos kurie mūsų krašte skleidžia kendo idėją: Dariaus Sutkaus vadovaujamas „Trijėga KenYuKai“ kendo klubas, Gijos Amkoladzės Vilniaus Kendo centras, Edgaro Indros Aikishuren dojo ir Kyumeikan kendo mokykla. Trūko Kąstyčio Belazaro ir Vilniaus Universiteto kendo klubo auklėtinių, kurie, tikimės, pamėgins surasti priežastį sudalyvauti sekančiose praktikose.
Pirmasis susitikimas buvo tvirtas, psichologinių ar fizinių traumų buvo tik tiek kiek jų sau leido kiekvienas kovų dalyvis. Bet ar traumose esmė? Jos lydi mus visur, ne tik užsiėmimų metu.
Antroji kovų diena tokia pat stipri kaip ir pirmoji, kendokų skaičius tas pats, nors klubų/mokyklų tik dvejetas: Vilniaus kendo centras ir Kyumeikan kendo mokykla. Taip jau atsitinka su žmogum, kad kuo daugiau jis deda pastangų suprasti aplinką tuo aplinka darosi savesnė, vyksmai kokybiškesni, žmogus tampa žmogiškesnis kito asmens atžvilgiu – tai buvo svarbu.
Toliau – trečioji Kendo Kovų Diena, gegužės 15 dieną. Gijos Amkoladzės kvietimu, gegužės mėnesį Vilniaus Kendo Centre svečiuosis kendokos iš Lenkijos: Zbigniew Misiak [kendo 4 dan], Jaroslaw Wolny kendo [5 dan, iaido 3 dan, jodo 3 dan]. Jų dalyvavimas bendroje praktikoje neabejotinai bus įvertintas kiekvieno dalyvausiančio lietuvio kendokos.